شیراز عمران > درباره ما
درباره ما

درباره شرکت عمرانی عمران شیراز

شرکت ساختمان سازی عمران شیراز با کادر مجرب و مهندسان متخصص خود در زمینه های محتلف همچون نقشه برداری و انجام کلیه امور ساختمان سازی از صفر تا صد فعالیت خود را شروع کرده و همواره تلاش کرده تا با خدمت‌رسـانی به هموطنان عزیز و رعایت اصولی مانند کیفیت، ایمنی و حفاظت از محیط زیست گام های بلند رو به موفقیت بردارد و با پایبندی به این اصول راهی را بپیماید که بتواند به جایگاهی که شایسته آن است دست یابد.
این شرکت با اهداف پایه ریزی اصول نوین شهرسازی و توسعه ساختمان سازی بر اساس اصول بنیادی در بخش مسکن و شهر سازی خواستار ارائه کار و پرژه های در حال ساخت با بهترین کیفیت و رسیدن به سطح استاندارد های قابل قبول در این عرصه است. خط مشی شرکت ساختمان سازی عمران شیراز این بوده که با بهره برداری از تجربیات پروژه های تکمیل شده بتواند در راستای پروژه های بعدی گام های محکم تری بردارد و در خود این توانایی را می بیند که با استفاده از کادر مجرب و متخصص خود و استفاده از ابزار الات روز دنیا به خلق هر نوع پروژه های عمرانی و ساختمان سازی با بهترین کیفیت و در کمترین زمان بپردازد تا رضایت مشتری که هدف نهایی شرکت است محول شود.

درباره شرکت

درباره شرکت

اهداف شرکت ساختمان سازی عمران شیراز

*** اجرای پروژه در حداقل زمان مناسب با کمترین هزینه ممکن
***  سرمایه گذاری و مشارکت در پروژه های ساختمانی
*** بهبود مداوم سطح کیفی کار جهت افزایش میزان رضایت کارفرمایان
*** ارایه خدمات فنی و مهندسی، مشاوره در حوزه صنعت ساختمان سازی
*** استفاده از کادر فنی مجرب و آشنا به شرایط پروژه
*** آموزش مهارتهای فردی و حرفه ای برای کارکنان
*** ارتقاء کیفیت خدمات فنی و مهندسی به صورت کلی و اساسی
*** تهیه و استفاده از تجهیزات و ماشین آلات کارآمد و به روز عمرانی مناسب با نیاز پروژه ها
*** آموزش مستمر و مداوم به منظور رشد مهارتهای کارکنان و بهبود مستمر در روند کاری پروژه ها

اعتماد به شرکت خدمات ساختمانی عمران شیراز...

دریافت مشاوره تخصصی

سایت عمران شیراز با داشتن مشاوران متخصص در زمینه های مختلف توانایی ارائه ی مشاوره تخصصی در مورد انواع خدمات ساختمان سازی و امور نقشه برداری هر آنچه که مشتری در مورد امور ساختمان سازی نیاز داشته باشد را دارد و شما مشتریان عزیز در صورت نیاز تنها با یک تماس با پشتیبانی شرکت می توانید از این مشاوره ها برخوردار شوید.

مشاوره رایگان
قیمت گذاری مناسب پروژه

انجام پروژه ساختمانی و نقشه برداری با مناسب ترین قیمت ممکن

تضمین ارائه بهترین کیفیت

تضمین ارئه بهترین کیفیت خدمات در پروژه های عمرانی-ساختمانی

تجهیزات پیشرفته و به روز

استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات در انجام پروژه های عمرانی و نقشه برداری

کادر مجرب متخصص

استفاده از کادر مجرب و متخصص در زمینه کلیه امور ساختمان سازی و مشاوران متخصص 

شرکت خدمات ساختمانی

عمران شیراز| شرکت ساختمان سازی و خدمات عمرانی در شیراز با کادر مجرب و متخصص خود در زمینه کلیه خدمات ساختمان سازی از جمله نقشه برداری پروژه های عمرانی با پیشرفته ترین تجهیزات رقابت خود را تحت عنوان شرکت خدمات ساختمانی عمران شیراز شروع نموده و همواره با تجارب به دست آورده از پروژه های به اتمام رسیده گام های محکم تری در پروژه های بعدی برداشته است تا بیش از پیش توانایی خود در این عرصه را به رخ بکشد. امید است در این راه با پشتکار ما و حمایت شما بتوانیم به اعتماد شما پاسخ درخور و شایسته بدهیم.

تمامی حقوق این سایت متعلق به