شیراز عمران > خدمات عمرانی > نازک کاری

نازک کاری ساختمان در شیراز

عمران شیراز ارائه دهنده کلیه عملیات های نازک کاری در شیراز

کلیه عملیات هایی که مربوط به پوشش ظاهری و نهایی ساختمان بوده که بر روی ساختار زیرین در مرحله سفت کاری ساختمان ، قرار می گیرد و باعث زیبایی داخلی آن می شود، نازک کاری ساختمان گفته می شود. این مرحله شامل عملیات های نظیر کاشی کاری، نقاشی دیوار ها و سقف ساختمان , برق کاری کلید و پریز ها ، نصب تاسیسات از قبیل لوله ها و شوفاژ ساختمان و در نهایت نصب درب و پنجره ها و ... می شود.
شرکت ساختمان سازی عمران شیراز در شیراز یکی از شرکت های با کادری مجرب، متخصص و مورد تائیدسازمان نظام مهندسی، فعال در زمینه اجرا و طراحی نمای ساختمان و داخلی ساختمان ها است که کلیه خدمات عمرانی و ساختمانی از جمله خدمات مربوط به نازک کاری در شیراز را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد که این خدمات شامل کلیه خدمات نازک کاری از جمله گچ و خاک ، سفید کاری، کاشی کاری ، کف پوش ساختمان , نقاشی دیوار و سقف و ... می باشد .

نازک کاری ساختمان در شیراز
نازک کاری در شیراز

عمران شیراز - نازک کاری ساختمان در شیراز

متخصص در اجرای پروژه های نازک کاری
نازک کاری در شیراز
۱-چیدن دیوار
در ابتدای مراحل نازک کاری ، برای نظم دهی بیشتر ، با بهره گیری از شمشه و شاقول دیوارهای میانی ساختمان را شکل می دهند.

۲-گچ و خاک کشی دیوارها

در این مرحله، دیوارها را با مخلوط خاک رس الک شده با گچ به نسبت مساوی به صورت کامل پوشانده تا کار برای مرحله سفید کاری و تزئین آماده شود.

۳-سفید کاری دیوارهای ساختمان

بعد از اتمام گچ و خاک و خشک شدن گچ و خاک در این مرحه، برای سفید کاری با گچ سفید اقدام می کنند.

۴-کاشی و سرامیک کاری
پس از سفید کاری،کف ساختمان را با استفاده از موزائیک یا سرامیک کف پوشانده تا فضایی یک دست از اتاق ها شکل بگیرد. البته پبش از نصب کاشی یا سرامیک باید برق کشی و لوله کشی و کف شور ها مشخص شده باشد.

۵-عملیات سقف

در این مرحله بسته به نیاز و کاربری ساختمان از انواع عملیات سقف ساختمان انجام می شود روش های سق سازی شامل گچ بری ، سقف کاذب یا غیره میشود. 

۶-نمای ساختمان

نما و ظاهر بیرونی ساختمان اهمیت خاصی دارد. نما های متفاوتی از جمله آجرنما ، سرامیک و ... برای اینکار به کار می روند. انتخاب نما باید با توجه به شرایط اقلیمی خاص هر منطقه انتخاب شود.

تفاوت سفت کاری و نازک کاری‌ در ساختمان

تفاوت سفت کاری و نازک کاری در چیست و هر کدام شامل چه مراحلی می باشند؟ در جواب این سوال باید گفت که عملیات سفت کاری مربوط به بخش احداث بنای اصلی ساختمان است و در مقابل عملیات نازک کاری مربوط به تزئینات ساختمان می شود.‌
سفت کاری شامل عملیاتی از قبیل پی کنی، ریختن بتن فونداسیون، کرسی چینی، بادبند، تیر و ستون، دیوار برشی، دیوارچینی و عملیت سقف است و تمامی عملیات اجرایی شامل اندودکاری، عایق کاری، سنگ کاری، کاشی کاری، نقاشی، برقکاری، تاسیسات، نصب در و پنجره مربوط به نازک کاری است.‌

دیگر لینک های مرتبط ...

تمامی حقوق این سایت متعلق به