شیراز عمران > خدمات عمرانی > بازسازی خانه های قدیمی

بازسازی خانه های قدیمی در شیراز

عمران شیراز - بازسازی خانه های قدیمی و خانه های کلنگی در شیراز

همانگونه که هر چیزی عمر مفید برای استفاده کردن دارد خانه و ساختمان هم مانند هرچیز دیگری عمر مفید دارد و پس از گذشت عمر مفید آن خانه احتیاج به تعمیرات و بازسازی اساسی برای سکونت نیاز دارد که اصولا این گونه ساختمان ها پس از طی عمر مفید آنها عنوان خانه ی فرسوده یا خانه ی کلنگی می گیرند و از قیمت اصلی آنها بسیار کاسته می شود. اما چه کاری باید انجام داد تا این خانه دوباره ارزش واقعی خود را به دست آورد؟ بازیابی ارزش واقعی خانه کلنگی ملزم به اضافه و تخریب نمودن اجزایی از ساختمان و انجام فرایند بازسازی و نوسازی بافت های قدیمی است. 
برای انجام فرایند نوسازی ساختمان باید کار را به شرکت های معتبر ساختمان ساز سپرد تا با رعایت اصول مهندسی و با محاسبات زوایای مختلف ساختمان بهترین نقشه و پلان را برای بازسازی خانه کلنگی در نظر گرفته شود. شرکت عمران شیراز از جمله شرکت های با سابقه در زمینه بازسازی خانه های قدیمی در شیراز می باشد که با تخصص در این زمینه و داشتن مهندسان متخصص و ابزار حرفه ای توانسته رضایت بسیاری از مشتریان را به دست آورد. این شرکت تحت عنوان بازسازی خانه کلنگی در شیراز فعالیت دارد که با استفاده از تیم مجرب و کارآزموده و با ارائه مشاوره رایگان توأم با ارائه ی ضمانت نامه اجرایی و عقد قرارداد ، در سریع ترین زمان ممکن در کلیه ی امور نو سازی خانه های کلنگی در شیراز و بازسازی آپارتمان در شیراز آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشد.

بازسازی

بازسازی خانه

بازسازی خانه های کلنگی در شیراز

مهم ترین بحث در بازسازی یک بنا شناسایی میزان عمر ساختمان است در اصل نحوه بازسازی خانه های کلنگی بستگی به قدمت بنا دارد. هرچه قدمت خانه کلنگی بیشتر باشد، مقاوم سازی زیربنای ساختمان در بازسازی نقش مهمتری را فرا می گیرد. بنابراین ابتدا باید آسیب ها و فرسودگی های ساختمان شناسایی و ترمیم شوند. مراحل تعمیر و بازسازی ساختمان به چند بخش عمده تقسیم می شود که از جمله آنها می توان به تعمیرات از جمله تعمیرات تاسیسات آب وفاضلاب ساختمان و سیستم سرمایش و گرمایش ، نوسازی و تغییر معماری داخلی و نوسازی و تغییر معماری خارجی ساختمان اشاره کرد. هر کدام از این مراحل نیازمند اختصاص وقت و هزینه خاصی است که برای برآورد این زمان و هزینه باید قبل از شروع پروژه، ساختمان توسط متخصصین طراحی، بررسی شود و بر اساس آن زمان بندی مناسب صورت گیرد. عمران شیراز با داشتن متخصص در زمینه نوسازی و بازسازی خانه های قدیمی در شیراز می تواند یکی از گزینه های بسیار مناسب برای انجام پروژه های نوسازی شما در شهر شیراز باشد.

مراحل بازسازی خانه های قدیمی در شیراز :

در انجام پروژه های مربوط به نوسازی خانه های قدیمی نیازمند رعایت چند مرحله مختلف برای بهبود سرعت روند کاری هستیم. لازم به ذکر است انجام پروژه های تعمیر و بازسازی نیازمند حضور متخصص و مهندسین کاربلد است که بتوان با کمترین خسارت به ساختمان بیشترین و بهترین تغییر را اجرا کرد. از جمله مراحلی که شرکت عمران شیراز متخصص در زمینه نوسازی بافت های فرسوده در شیراز ارائه میدهد شامل مراحل زیر است:
۱. بازدید از پروژه توسط متخصصین با تجربه و بررسی تمامی موارد فنی
۲. انجام طراحی و ارائه طرح
۳. برآورد مصالح و هزینه مربوط به سیم کشی ،فاضلاب ، سیستم های تهویه، سرمایشی و گرمایشی
۴. زمان بندی فاز های اجرایی در بازسازی خانه کلنگی
۵. تخریب خانه کلنگی
۶. شروع روند ساخت و نظارت درست بر انجام پروسه
۷. اجرای تزئینات و زیبا سازی در بازسازی خانه های کلنگی

ضرورت بازسازی خانه های کلنگی

باز سازی خانه های ویلایی از پرطرفدارترین خانه ها برای انجام پروژه های بازسازی و نوسازی می باشد چرا که بسیاری از مردم ترجیح میدهند در خانه های ویلایی زندگی کنند. خانه های ویلایی بنا به دلایلی از جمله اینکه معمولا متراژ بالایی دارند ، حیاط دار و دلباز هستند و دردسر های همسایه ها و مشکلات مجتمع ها را ندارند، از پر طرفدار ترین خانه ها هستند. از این رو معمولاً افرادی که دارای خانه های کلنگی ویلایی هستند بیشتر به فکر بازسازی خانه های خود هستند.
این استقبال گسترده بی دلیل هم نیست چرا که بسیاری از خانه های کلنگی بخصوص آنهایی که قدمت کمتری دارند در صورت انجام یک بازسازی مناسب ، با قیمت بیشتری امکان فروش پیدا میکنند. همچنین در صورتی که بتوان اضافه بنا برای خانه های کلنگی در نظر گرفت بسیار ارزشمندتر خواهد بود. شما میتوانید با تماس با شرکت عمران شیراز در زمینه بازسازی خانه های ویلایی کلنگی مشاورات لازم را از شرکت به صورت رایگان دریافت کنید و از روندی که باید برای حفظ خانه خود انجام دهید آگاه شوید. 

هزینه بازسازی خانه های کلنگی در شیراز

هزینه های بازسازی خانه های کلنگی ، از دغدغه های اصلی افراد در فرایند بازسازی ساختمان بوده است که برای به دست آوردن قیمت های تمام شده برای بازسازی ابعاد و شرایط گوناگون را در نظر گرفت. بهتر است برای برآورد هزینه های بازسازی از یک شرکت مجرب در این زمینه طراحی داخلی و بازسازی دعوت نمایید تا از پروژه شما بازدید کنند. شرکت عمران شیراز می تواند با برآورد دقیق و تخصصی هزینه ها و موارد فنی توسط متخصصین ، شما را در امر معماری و بازسازی خانه های قدیمی در شیراز یاری رساند.
ولی در کل هزینه های بازسازی خانه های کلنگی در شیراز ، بر اساس تخصص و تجربه شرکت عمران شیراز به مواردی از جمله: قدمت ساختمان، میزان فرسودگی ساختمان، میزان و حجم تغییرات بنا و برخی شرایط خاص بستگی دارددر صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان شرکت مهندسی عمران شیراز ، تماس بگیرید تا کارشناسان ما بعد از بازدید ، برآورد دقیق تری را به شما ارائه دهند.شرکت عمران شیراز با بیش از یک دهه سابقه مفید در پروژه های بازسازی آپارتمان در شیراز و بازسازی خانه های کلنگی در شیراز با استفاده از تیم های مجرب و کارآزموده خود در سریع ترین زمان ممکن در کلیه ی امور نو سازی و بازسازی آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشد. یک تفاوت مهم شرکت عمران شیراز در اجرا با هماهنگی کامل با طراحی دکوراسیون و طراحی معماری کاملا اصولی . مهندسی شده است. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با پشتیبانی شرکت تماس بگیرید...

بازسازی

دیگر لینک های مرتبط ...