شیراز عمران > خدمات عمرانی > سازه ال اس اف

طراحی سازه سبک - سازه ال اس اف شیراز

اصلی ترین هدف طراحی سازه سبک ال اس اف کاهش نیروی وارده به ساختمان در هنگام وقوع زلزله است و با توجه به طراحی دقیق و داشتن سرعت اجرایی بالا ، یکی از مناسبترین سیستم های ساختمانی است که در انواع ساخت ها به کار می رود. این سیستم یکی از شیوه های مدرن اجرایی می باشد که در حال حاضر بدلیل کیفیت تولید مناسب و سرعت زیاد نصب و کارایی بالا در برابر زلزله از آن در کشورهای پیشرفته دنیا به عنوان جایگزینی برای ساختارهای فلزی یا بتنی موجود در ساخت و ساز استفاده می شود. برای رسیدن به این هدف باید سبک سازی هم در عناصر سازه ای و هم در عناصر غیر سازه ای یک ساختمان لحاظ شود. شرکت عمران شیراز ، با یک دهه سابقه ، به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه طراحی سازه سبک در شیراز ، ساخت خانه پیش ساخته در شیراز با هدف ترویج سبک سازی، مقاوم سازی در برابر زلزله و کاهش قیمت تمام شده ارائه می نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. این مجموعه یکی از شرکت هایی است که در حوزه های مختلف خدمات نقشه برداری و ساختمان سازی به صورت کلی و جزئی فعال است و کلیه خدمات عمرانی از پیگیری صدور پروانه و مجوز ساختمان در شیراز و طراحی نمای ساختمانی در شیراز گرفته تا بازسازی خانه های قدیمی ، مقاوم سازی و ... در شهر شیراز را جز فعالیت های خود می داند که در کنار این اقدامات طراحی تیم مهندسی عمران شیراز با داشتن کادری مجرب در زمینه نقشه کشی و طراحی ساختمان در کنار شما کارفرمایان عزیز خواهد بود و با تجربه چندین ساله خود ، طراحی نقشه های بسیار مدرن و خاص را برای افرادی که به محیط خانه و خاص بودن آن اهمیت ویژه ای می دهند با بالاترین دقت و در کمترین زمان ممکن ارائه می دهد.

مزایای ال اس اف

تنوع در مصالح نما
انعطاف پذیری ، تنوع در ضخامت و امکان تغییر در ابعاد مقاطع جدار نازک
وزن کم و سبک بودن سازه
سرعت بالا در اجرا و سهولت در نصب
بادوام بودن
مقاومت در برابر آتش ، زلزله و طوفان های شدید
عایق صوتی
افزایش ایمنی هنگام ساخت

قیمت طراحی سازه ال اس اف در شیراز

لازم به ذکر است قیمت طراحی این سیستم در شیراز توسط شرکت عمران شیراز، با توجه به در خواست مشتری و بسته به نوع کاربری ، مقدار  مورد نیاز و معماری اسکلت آن می تواند متفاوت میباشد.جهت اطلاع بیشتر و دقیق تر از قیمت هل کافیست با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

جنس سازه های ال اس اف

جنس سازه های LSF از ورق گالوانیزه می باشد و سازه های نورد سرد هستند که به روش شکل دهی تولید می شوند. ضخامت این ورق ها از ۰.۰۷ تا ۲.۵ میلی متر متغیر و با توجه به نوع کاربردشان متفاوت است. داشتن ضخامت یکنواخت در عرض مقاطع و استفاده از روش شکل دهی در تولید آن ، سبب تولید مقاطع در حجم بسیار بالا و با کیفیت مناسب می گردد.
طراحی سازه سبک ال اس اف در شیراز

عمران شیراز - طراحی سازه سبک و ساخت خانه پیش ساخته در شیراز

شرکت عمران شیراز ، با یک دهه سابقه ، به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه طراحی سازه ال اس اف در شیراز ، با هدف ترویج سبک سازی ساختمان و کاهش قیمت تمام شده و مقاوم سازی در برابر زلزله ارائه می نماید.
طراحی سازه سبک ال اس اف در شیراز

معایب سازه سبک lsf

  • از معایب این محصول می توان به موارد زیر اشاره نمود:
  • هزینه نسبتا بالا
  • محدود بودن ابعاد دهانه
  • امکان اکسید شدن سازه های فلزی
  • کمبود نیروی متخصص برای طراحی و اجرا
  • آسیب دیدن شدید سازه های فلزی در آتش سوزی
  • محدودیت در تعداد طبقات قابل ساخت با این سیستم

مراحل اجرای سازه ال اس اف

در اجرای سازه lsf ، در اولین مرحله، یک طرح شماتیک و تهیه ماکت از ساختمان مورد نظر کارفرما آماده سازی می شود. که در آن، مقاومت های بادی ، زلزله، ضخامت تیر و ستون ها تعریف شده است. از طرفی باید در آن تمام راه های اتصالی آب و برق و فاضلاب به ساختمان مشخص شود. در مرحله بعد نوبت به پی ریزی و اسکلت سازی می رسد. دیوار های تو خالی برای ساختمان ساخته می شود که داخل این فضا را با بتن سبک می توان پر کرد تا عایق خوبی برای انرژی و صدا باشد. مرحله بعدی پوشش های خارجی و داخلی سقف کامل می شود و به تاسیسات برقی، مکانیکی، نصب درب و پنجره پرداخته می شود.


کاربرد سازه های ال اس اف در صنعت ساختمان

ساخت خانه پیش ساخته و طراحی سازه های سبک در جهت افزودن بر تعداد طبقات بر روی پشت بام ساختمان ها ، واحدهای صنعتی ساختمان های آموزشی ، ورزشی ، تجاری کوچک ، هتل ، مدارس ، رستوران، ساخت اقامتگاه های موقتی برای افراد زلزله دیده  ساخت موتل های بین راهی ساخت اقامتگاه هایی برای زائرین در شهرهای مذهبی خانه های ویلایی تک خانوار و چندخانوار و .... به کار می رود. این سیستم، یکی از مناسبترین سیستم های ساختمانی است که امروزه در جهان مورد استفاده قرار می گیرد. بخش های مختلف ساختمان را به راحتی می توان باکمک آن ها مونتاژ نمود و به اجرای عملیات ساخت سرعت بخشید.

کاربرد سازه های ال اس اف

ال اس اف
سازه های صنعتی

ساخت سوله های صنعتی سبک با استفاده از سیستم سازه ال اس اف به دلیل قدرت ذاتی فولاد و کیفیت ضد حر

ویلا سازی
ویلا سازی

برای ساخت ویلاهای مدرن و مجهز بهترین سیستم، سازه LSF می باشد.

اضافه بنا روی پشت بام

اضافه بنا روی پشت بام

افزودن بر تعداد طبقات بر روی پشت بام ساختمان ها

سیستم سازه LSF
اقامتگاه و کمپ کارگری

ساخت سوله صنعتی و اقامتگاهای سبک با استفاده از سیستم سازه LSF

دیگر لینک های مرتبط ...

تمامی حقوق این سایت متعلق به